<<  Firma Profili  >>
 

HASKİMLİK; Makina imalat ve ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız;

sac işleme makinası, saç çapak alma makinası,tank kenar kıvama makinası, tanker kenar bükme makinası, otomatik pasta makinası, hidrolik silindir ve özel makinaların imalatını yapmaktadır.

Firmamız müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmekte, ihtiyaçlarınıza karşılık vermek amaçlı yeni ve teknolojik çalışmalarına önem vermektedir.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  şişirme plastik ambalaj üretimine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Fatih DURMAZER
Firma sahibi